ویگرکس یا وایمکس

ویگرکس یا وایمکس ! کدام نسخه بهتر است ؟

ویگرکس یا وایمکس و یا حتی چند گزینه دیگر براحتی در اوج فروش قرار نگرفته اند مسلما اینها از یک الگوی غنی بهره میبرند .

هر کسی میتواند داروسازی بخواند و یک شرکت دارویی تاسیس کند همانند برنامه نویسان کامپیوتر ، اما تفاوت اساسی در سطح خلاقیت هست .

عطاری های زیادی از قدیم وجود داشته اند اما چیزی که مشخص بود فرمول عطر سازی بود ،ترکیبات را حتی یک فرد عادی نیز میتواند انجام دهد اما نکته ی حایز اهمیت درصد های اضافه شونده است .

آیا قوای جنسی شما در برابر نیازهایتان پاسخگو نیست ؟ در رابطه جنسی خود نمیتوانید انعطاف داشته باشید ؟ آیا شما از سطح توانمندی های جنسی خود شاکی بوده و از میزان قدرت الت تناسلی مردانگی خود شرم زده هستید ؟

مکمل های زیادی ساخته شده اند که به مردان کمک کنند  که میتوانند همچنان عمر خود را بعنوان یک عدد بی ارزش دانسته و کیفیت زندگی خود را حتی بیشتر از سابق ارتقاع دهند .

برای شناخت اینکه ما کدام یک از دو برند ویگرکس یا وایمکس را باید انتخاب کنیم به کمی اطلاعات پربارتری نیازمندیم که در زیل سعی میکنیم در این باره به بحث و گفتگو بنشینیم .

تشابهات بین ویگرکس و وایمکس

اگر این دو دارو را در بخش محصولات ویترین داروخانه فرزین طب مطالعه کرده باشید حتما قبل از ما میتوانید پاسخ دهید اما برای یکسری از دوستان جدید که میخواهند مختصر آشنایی داشته باشند بد نیست که کمی به نکات کلیدی مشابه در دو داروی یاد شده بپردازیم .

 • کمپانی ساخت ویگرکس و وایمکس اصل : شرکت های کانادایی
 • تعداد داروها در هر قوطی :60 عدد 
 • نحوه مصرف : در موارد زیادی معمولا دو حبه پس از صرف وعده غذایی با فاصله 12 ساعته
 • شکل دارویی : قرص خوراکی
 • موارد مصرف : مشکلات نعوظی و کوتاهی الت
 • هزینه برای خرید : تقریبا برابر
 • گارانتی بازگشت پول : 60 روزه برای هر دو داروی جنسی
 • ترکیب مشترک : Ginseng

آنالیز قرص ویگرکس پلاس

ویگرکس از سالهای آغازین عصر 2000 میلادی پا در کفش برندهای دارویی گذاشته است .

این دارو با مارکی با نام  Leading Edge Health تولید میگردد ، یک مکمل ایده ال طبیعی که به بهبود گردش خون کمک کرده و ایرادات نعوظ را شناسایی و خنثی میکند .

شبکه های بسیار توانمند اجتماعی نظیر توییتر روزانه با لینک این دارو مواجه است و روزانه به شمار مخاطبانی که در باره ویگرکس میخواهند بیشتر بدانند افزوده میشود .

ویگرکس اصل
قرص ویگرکس پلاس

ویگرکس پلاس همینک یک ایده هوشمندانه است زیرا میتواند تمرینات الات تناسلی مردانه در روابط جنسی را مدیریت کند ، این دارو بصورت ویژه از گیاهان قدرت گرفته است .

ماده فعال اصلی در ویگرکس ها بیوپرین است دلیل این امر این است که این ماده جزء پتنت های سازنده است. بیوپرین از مشتق فلفل سیاه ، که معمولاً پیپرین نامیده می شود ، ساخته شده است.

مردانی که نتوانند کارایی لازم را در روابط جنسی خود بروز دهند دچار افسردگی جنسی خواهند شد و مسلما ترشح اندروفین در آنها بسیار کم اتفاق خواهد افتاد ، حال درمان کننده جنسی ویگرکس پلاس به ایجاد سرخوشی های جنسیتی در مردان آمده که در ادامه با ترشح مقادیر زیادی از سروتونین و دوپامین همراه خواهد شد .

 این دارو به شیوه ای پنهانی سعی در خنثی سازی افسردگی های جنسی دارد که منجر به انگیزه های تقویتی شده و بخصوص روی نعوظ مردانه تاثیرات شگرفی میگذارد که ادامه نعوظ های قوی تحریک پذیری در بافت های الت تناسلی را به شدت افزایش داده و مرد را به میزان اندازه دلخواه در ناحیه تناسلی امیدوار میسازد.

شما به تمرین و تکرار در روابط نیاز دارید تا بتوانید خود را برای جهش های جنسی آماده کنید . ویگرکس یا وایمکس همیشه برای مردان متاهل توصیه شده اند زیرا داروساز میخواهد شما را در روابط جنسی خود به مرور تقوت کند . 

آنالیز قرص وایمکس

برای قدرت گرفتن در طبیعت همه چیز به رقابت بستگی دارد همانطوری که میبینید بارسلونا قدرتمند است زیرا حریفی مثل رئال مادرید را پیش روی خود دارد  پس سازندگان ویگرکس پلاس نباید خیلی از ساخت وایمکس ها ناراحت باشند زیرا هر از گاهی شاهد ترکیبات جدید تر در ساختار هر یک از این داروها هستیم که رضایت مخاطب را افزایش میدهد .

فروش وایمکس نسخه کانادایی
قرص وایمکس نسخه داروخانه ای

حال وایمکس برای ارتقای سطح سلامت جنسی مردانه راهکاری دیگری را انتخاب نموده است ، کمی بد نیس به بهترین فروشگاههای فروش دارو در دنیا سر بزنید بعید میدانیم با این نسخه مواجه نشوید .

استقبال از وایمکس نیز بسیار بالاست زیرا نتایج لذت بخش و بدون خطایی را نشان داده است و هر خرید کننده ای به دوستان خود آن را پیشنهاد داده است .

قرص وایمکس از برند تادالافیل ها بهره گیری میکند که میتواند فشار خون را بالا ببرد در نتیجه افراد سست را به واکنش های سریع تحریک خواهد نمود شما ممکن است به یکباره در حالت خوشی فرو رفته و به کارهای هیجانی نظیر آمیزش جنسی بپردازید با این تفاوت که با دوپینگ وایمکسی روبه رو هستید !!

نعوظ های شما روز به روز قویتر میشوند و اگر رابطه جنسی سالم داشته باشید و کمی کاندوم ها را کنار بگذارید بهتر میتوانید به نتایج بهتری نزدیک شوید .

کاندوم ها کمی میتوانند اثرات را خنثی کنند برای هر دو داروی ویگرکس یا وایمکس، پس توصیه میکنیم کمی آزادانه عمل کنید زیرا شما در یک دوره تمرینی جهت افزایش توان عضو مردانه قرار دارید .

نقاط ضعف و قدرت ویگرکس یا وایمکس چیست ؟

این دو دارو برای مصرف کنندگانی که با فشار خون دست و پنجه نرم میکنند منع شده اند پس میتوان گفت که هر دو دارو کمی تند بنظر میرسند بخصوص برای افرادی که میخواهند همچنان استراحت کرده و وقت خود را تلف کنند !

در مقابل یک نقطه عطفی در این دو دارو وجود دارد که آنهم تنظیم انزال و سرخوشی است و مثل قرص های تاخیری حالت شرطی ایجاد نمیکنند و شما میتوانید یکبار برای همیشه موضوع نعوظ و انزال زود رس خود را به فراموشی بسپارید.

یکی دیگر از نقاط قوت این داروها شرایط نگهداری هست که یخچالی نبوده و براحتی میتوانید تا سه سال در کامد خصوصی خود نگهداری فرمایید .

نتیجه گیری کلی از بین ویگرکس و وایمکس

موضوع مهم در باره این دو دارو به نحوه خرید مشتری برمیگردد که بتواند نسخه اورجینال آنها را تهیه کرده و کاملا خواص هر دو دارو را بتواند حس کند .

اگر چه مخاطب دوست دارد  بهترین نسخه را از داروخانه تهیه فرماید و در این خصوص حتی گاها به قیمت ها نیز نگاه نمیکند ولی ما عنوان میکنیم سطح دو  دارو کاملا مشابه است و یکسری نقاط مهم در ترکیبات وجود دارد که بهتر است مشتری این ترکیبات را مرور کرده و از روی بسته خریداری شده خود آنها را ست کند .

برای خرید نسخه های اصل این دو دارو نیازی به سفرهای خارجی نیست زیرا در ایران کمپانی هایی که اهداف درمانی را دنبال میکنند میتوانند این داروی وارداتی را همانند داروخانه های سراسر کشور در اختیار شما قرار دهند ، داروخانه فرزین طب  روزانه با مشتری های زیادی روبه روست که خوشبختانه همگی در این باره راضی بوده اند بخصوص اینکه ما سریعا دارو را دست مشتری رسانده و در صورت نارضایتی کاملا پاسخگو هستیم .

داروخانه فرزین طب توسط پزشکان معتبری اداره میشود که به هیچ وجه به مشاوران فروش خود اجازه تبلیغات کاذب را نداده و سعی میکند قدرت واقعی یک برند را نشان دهد . گاها در بعضی داروخانه های دیگر شاهدیم که متاسفانه کمی اغراق آمیز در این باره حرف زده اند که مشتری بعد از مصرف میبیند که اولا داروی خریداری شده اش قلابی بوده ثانیا اینکه متحمل خسارت شدید مالی و جانی شده است .

اینها داروهای مصرف دوه ای هستند و اگر شما نسخه فیک را تهیه کنید متاسفانه باید منتظر عواقب خطرناکی باشید . مایلیم به شما در این باره اطلاعات درستی دهیم و بیشتر شما را راهنمایی کنیم حتی اگر دوستتان میخواهد این داروها را از جای دیگری تهیه کند  مدیریت داروخانه فرزین طب به ما دستور داده است که اطلاعات صحیح رایگانی را برای هر ثبت کننده سفارش در اینجا ارایه دهیم .

حال بهتر است وارد بخش توضیحات اختصاصی هر دارو در داروخانه فرزین طب شده و کمی بیشتر در این باره بدانید .

 

 

 

 

14 comments

 1. ایا میشه این دو دارو رو باهم مصرف کرد ؟

  1. بله میشه ولی در واقع عملکرد و قدرت تقویت کنندگی هر دو تقریبا برابره و نیازی به هزینه ی اضافی نیست

  2. سلام وقتتون بخیر میخواستم ببینم از نظر افزایش حجم و اندازه الت قرص وایمکس نتیجه بهتری میده یا Eros vigor?

   1. سلام اروس بهتره ولی هرینه اش خیلی بالا شده و جدیدا موجود نداریم .. اما مشتریان با وایمکس هم طی سالهای اخیر به نتایج کاملی رسیدن و هزینه شم معقوله

 2. سلام قرص ویگرکس پلاس بهتره یا اروس ویگور؟؟
  در زمینه افزایش سایز وطول آلت منظورمه

  1. سلام اروس نسخه ی تکمیل تری هس که متاسفانه خیلی کم یاب و قیمتش بالاس

   1. سلام. من بین ویگرکس و بیگ رایز موندم لطفا برای این دو هم مقاله ای بنویسید

    1. با سلام دوست عزیز، بیگ رایز برای افزایش میل جنسی طراحی شده و لذا بیشترمصرف کننده گان آن افرادی هستند که کمبود هورمون تستوسترون رو دارند و اما و اگر هایی در مورد مصرف آن وجود دارد اما مصرف ویگرکس پلاس برای عموم مردان بلامانع میباشد و این دارو تاثیری در افزایش بیرویه تستوسترون نخواهد داشت و تنها یک قرص تقویت کننده نعوظ و افزایش سایز محسوب میگردد.

 3. سلام ضرر های قرص وایمکس چیه؟

  1. سلام، باید جوانب احتیاط رو در مورد هر قرص جنسی رعایت فرمایید. وایمکس بصورتی خاص اگر بهمراه بیماری های حاد دیگر و یا یکسری داروهای جنسی یا غیر جنسی همزمان مصرف شود میشود باعث بروز عوارض ناخواسته شود. در طول توضیحات مطب موارد ذکر شده. اگر مردان با فشار خون بالا با چنین دارویی درمان رو شروع کنن به مشکل خواهند خورد

 4. سلام خسته نباشید بهترین قرص برای افزایش طول الت چه قرصی هست?و اینکه قرص مگنارکس پلاس بهتره یا قرص اروس ویگور

  1. سلام و عرض ادب
   مکمل ها بستگیه زیادی به شرایط فعلی شما دارند.. بعضی داروها تداخل دارند و برخی دیگه ممکنه برای افراد حساسیت هایی داشته باشند..مگنارکس در حال حاضر با درصد پیشرفت بالایی همراه است

 5. جوینده

  سلام مگنارکس تهیه کنم یا وایمکس؟
  دیگه نیازی به استفاده از سیدنافیل ندارم؟
  تداخل با الکل دارند؟
  مرسی

  1. سلام مگنارکس و وایمکس نسخه های کاملتری نسبت به سیلدنافیل محسوب میشن .. مصرف الکل درحالی که چنین داروهایی رو استفاده می‌کنید میتونه اثرات رو کاهش بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *