کرم تاخیری EMLA ]DSJ

کرم بی حس کننده و تاخیری EMLA را بهتر بشناسید

مردانی که زندگی پر مشقتی همراه با بیماری های PE را دنبال میکنند مسلما لذت کمتری میبرند. آنها روابط را ناخواسته قطع میکنند بجای آنکه به عمق ارتباطات عاطفی نزدیک تر شوند. این موضوع به اختلافاتی تبدیل میشود که رنجش مرد و زن را با توازن بهمراه خواهد داشت.

مهمترین کرمهای تاخیری در فرزین طب ارائه میشود، بسیار بهتر است در مورد کرم تاخیری EMLA در این پیج برای شما بنویسیم تا با درک بهتر هنگام مواجهه با این برند بتوانید مقایسه خوبی با سایر داروهای جنسی داشته باشید.

EMLA⇐در 30 دقیقه کار می کند| می تواند انزال را به تاخیر بیندازد| برای بسیاری از مردان موثر است

هر چقدر بتوانید بین نعوظ و انزال فاصله بیاندازید، رابطه ی جنسی برای شما با نشاط دنبال شده و میتواند پارتنرتان را دلگرم کند. ما یافته ایم که زنان به طولانی تر شدن روابط جنسی حداقل یک بار در هفته علاقه مند هستند، پس کرم تاخیری EMLA میتواند انتخاب قابل توجهی باشد.

کرم تاخیری EMLA دارای 2.5 درصد لیدوکائین و 2.5 درصد پریلوکائین میباشد.

کرم تاخیری EMLA چیست؟

این داروی جنسی بر پایه روغن ساخته شده است، توجه داشته باشید کرم هایی که بر پایه روغن طراحی میشوند میتوانند مقاومت کاندوم های لاتکس را شکسته و در موضوع پیشگیری از بارداری کمی خطرناک باشند. با این حال این کرم برای رابطه ی صمیمی بسیار توصیه میشود.

بنابراین مهم‌تر است که اقدامات احتیاطی مناسب برای جلوگیری از بارداری یا انتقال عفونت‌های مقاربتی (STI) انجام شود. ممکن است بخواهید روی کاندوم های خاردار ژله ای سرمایه گذاری کنید که توسط EMLA ضعیف نمی شوند.

اغلب کرم های تاخیری دارای ترکیب لیدوکائین میباشند. تفاوت اصلی بین کرمهای تاخیری به سطح بی حس کننده ی موجود در محصول برمیگردد. اکثر مردان کرم تاخیری را به اسپری تاخیری ترجیح میدهند، آنها روش استفاده از کرم های تاخیری را بسیار ساده تر و بی عارضه تر قلمداد میکنند برای همین در سالهای اخیر فروش کرم های تاخیری در سطح کره ی خاکی بسیار رواج پیدا کرده است.

کرم های تاخیری نظیر EMLA محبوب شدند چون آسیبی به بافت آلت تناسلی نمیرسانند، آنها به مراتب روی نعوظ تاثیرات مثبتی گذاشته و در بحث پیشگیری از انزال زود رس فوق العاده کار میکنند.

ما همیشه ژل ها و کرم های تاخیری را پیشنهاد میدهیم، زیرا افراد زیادی هستند که این روش را بسیار هوشمندانه توصیف میکنند. کرم تاخیری بهترین نوع پیشگیری از انزال زودرس است، شما نیازی به استفاده مداوم نداشته و تنها دقایقی قبل از آمیزش جنسی باید از آن استفاده کنید.

روش کار کرم تاخیری EMLA

با دو ماده ی ترکیبی بسیار عالی و بی حس کننده نظیر لیدوکائین و پریلوکائین براحتی میتوان از مخمصه ی حال حاضر مردانه یعنی انزال زودرس فرار کرد. پزشکان دریافته اند که پایین آورن حساسیت نوک آلت تناسلی در برخی از مردان میتواند به پیشگیری از انزال زودرس کمک کند.

این بدان معنی است که کرم حساسیت را در ناحیه ای که روی آن اعمال می شود کاهش می دهد.

فروش این کرم در داروخانه های آنلاین بدون نسخه ی پزشکی امکان پذیر است.

موثر ترین کرم تاخیری
کرم تاخیری EMLA برای چیست

روش استفاده از کرم EMLA

میتوانید حدود نیم ساعت قبل از اینکه رابطه ی جنسی را شروع کنید به اندازه یک بند انگشت از کرم تاخیری قویه EMLA را در قسمت پایین آلت تناسلی نزدیک فرنولوم بمالید.

توجه داشته باشید که در هنگام شروع رابطه ی جنسی اثری از کرم روی الت شما باقی نمانده باشد، تا اطمینان حاصل کنید که روی بدن پارتنر جنسی ساییده نمیشود.

در بروشور جامع محصول، شرکت سازنده توضیح داده که دقیقا باید چکاری انجام دهید تا خواص کرم بیشتر خود را نشان دهد.

وقتی Emla روی پوست تمیز و بدون شکستگی اعمال شود، برای مدت کوتاهی پوست را بی حس می کند. می توان از آن برای کاهش درد ناشی از استفاده از سوزن، مانند تزریق، آزمایش خون و ایمن سازی استفاده کرد. درد ناشی از روش های استفاده از سوزن احساس نمی شود، با این حال ممکن است همچنان احساس فشار و لمس داشته باشید.

میزان استفاده معمولا مطابق با سلایق مصرف کننده پیش میرود اگر احساس میکنید کرم پاسخگو نیست بهتر است کمی بیشتر آن را امتحان کنید.

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد کرم EMLA برای بسیاری از مردان موثر بوده است. در این مطالعات نشان داده شد که به طور قابل توجهی زمان بین افزایش و نعوظ و انزال را افزایش می دهد.

کرم تاخیری EMLA همچنین با کاربردهای دیگری ارائه شده است و در جراحی درمان زگیل تناسلی نیز بکار گرفته میشود.

عوارض جانبی EMLA

کرم EMLA می تواند باعث قرمزی، تورم خفیف، سوزن سوزن شدن یا رنگ پریدگی پوست در محل استفاده شود.

به ندرت می تواند باعث سوزش یا خارش خفیف شود.

برای فهرست کامل عوارض جانبی، لطفا بروشور اطلاعات محصول سازنده را که همراه داروی شما است، بخوانید. برای اطلاعات کامل در مورد عوارض جانبی و استفاده صحیح، بروشور اطلاعات بیمار را ببینید. اگر هر گونه عوارض جانبی باعث نگرانی شما شد، از طریق پرونده بیمار خود با ما تماس بگیرید.

برای همگان مناسب است؟

داروهای جنسی برای هر شخصی مناسب نیست. ما در فرزین طب داروهای متعددی را برای فروش گذاشته ایم با اینحال هر دارو با باید و نباید های مصرفی رو به روست.

کرم تاخیری EMLA اگر چه از نظر فروش دارویی بسیار رونق گرفته است اما سازنده ی دارو توصیه میکند که مرد مبتلا به بیماری کم خونی و کمبود G6PD نمیتواند از EMLA استفاده کند.

اگر زخم باز روی آلت تناسلی خود دارید، نباید از EMLA استفاده کنید، زیرا می تواند باعث تحریک شود.

خدمات داروهای جنسی فقط شامل مردان بالای 18 سال میشود. اگر چه ما میدانیم که مردان بالغ 16 ساله بیشتر در مورد غرایض و اندام های جنسی خود مشتاقترند اما بهتر است برای تقویت از 18 سالگی شروع کنند.

کرم EMLA بهتر است با هیچ کرم تاخیری دیگری همزمان بکار گرفته نشود.

درمان های جایگزین EMLA چه هستند؟

برخی از افراد مستقیما به سراغ داروهای جنسی میروند و اما برخی دیگر ممکن است از ترفندهای رفتاری جهت درمان زود انزالی بهره ببرند. همچنین برخی از معجون های خوراکی توصیه میشوند که برای سفت کردن کمر موثر عمل میکنند. با اینحال EMLA یک کرم جنسی با قیمت عالی 13 یورویی محسوب میشود. حجم کرم های EMLA نیز برای چندین رابطه ی متعدد همچنین پاسخگو میباشد.

مهمترین کرم های تاخیری در داروخانه ها کدامند؟

کرم های تاخیری جنسی بر اساس تعداد نسخه های به فروش رفته مورد تحلیل قرار میگیرند، بطور خلاصه میانگین فروش کرم های تاخیری زیر در داروخانه فرزین طب بالاتر است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *