واشر دستگاه وکیوم

واشر دستگاه وکیوم الت،مشکلات واشرهای دستگاه وکیوم چیست؟

واشر دستگاه وکیوم الت یکی از مهمترین قسمت های این وسیله طبی میباشد که در واقع نقش مستقیم را در عملکرد محصول ارایه میدهد .

یکسری سوالات بی جواب در مورد یکبار مصرف بودن این قطعه وجود دارد که برخی از مخاطبان در شبکه های اجتماعی از این قضیه شاکی هستند .

+احمد : من والا تازه خریدم این دستگاه رو که موقع کارگذاشتن واشر ها یکی پس از دیگری پاره شدن  .

+محسن : آقا ظاهرا اینا یکبار مصرفه و دیگه نمیشه استفاده کرد.

+نادر : حیف پولم واشرها که پاره شدن حالا با این استوانه چیکار کنم بیشتر شبیه شیشه شیر بچه اس!

ایمان : واشر رو کجا میفروشن مال من گشاد شد دیگه قابل استفاده نیست

اینها فقط 4 مورد از نارضایتی خریداران دستگاه وکیوم الت است .

دستگاه وکیوم الت چیست ؟

دستگاه وکیوم مردانه یک دستگاه ساده مکانیکی است که براساس پمپ و مکش اختلالات نعوظی و کوتاهی الات تناسلی مردانه را درمان میکند .

خریداران دستگاه وکیوم الت با این وسیله میتوانند مشکلات نعوظ خود را مرتفع سازند . این دستگاه از چن قطعه تشکیل شده که با متصل کردن و کار گذاشتن روی الت میتواند نتیجه موثری برای مردان حتی جهت بزرگ سازی الت تناسلی فراهم آورد .

قطعات اصلی دستگاه وکیوم الت کدام ها هستند ؟

 1. استوانه
 2. لوله پلاستیکی
 3. واشرها
 4. پمپ یا تلمبه

مهمترین ایراد دستگاه وکیوم الت چیست ؟

مارک های مختلفی از دستگاه وکیوم الت در بازار یافت میشوند که بعضا خریداران را دچار تردید میکند .

مهمترین قطعه ای که در این دستگاه میتواند کاربر را با مشکل مواجه کند واشرهای بی کیفیت بعضی از این مارک هاست که بعد از مدت کوتاهی پاره شده و عملا امکان استفاده مجدد از دستگاه را از بین میبرد

برای این موضوع ما بسیار برندهای مختلف را مورد برسی قرار دادیم تا در نهایت بهترین گزینه را در سبد داروخانه فرزین طب قرار دهیم زیرا این محصول در فضای اینترنتی بسیار محبوب میباشد و ما مایل بودیم تا بهترین نوع آن را برای شما تهیه کنیم .

در حال حاضر برند تورنادو بدلیل واشرهای آبی با کیفیتی که ارایه داده میتواند کیفیت دستگاه را تضمین کند که کاربر میتواند برای مدتها بدون خرابی این واشرها به درمان ناتوانی جنسی خود بپردازد .

این برند همچنین امکان خرید مجزای واشرها را برای کاربران فراهم نموده است .

چرا واشرهای دستگاه وکیوم الت  پاره میشوند ؟

جدای از بحث کیفیت محصول نوع استفاده از دستگاه نیز در این خصوص مهم است . بعضی از خریداران همچنان بصورت اشتباه در حال استفاده هستند که حتی عنوان میکنند دستگاه فاقد موارد درمانیست !!

ما نحوه صحیح استفاده از دستگاه وکیوم الت را به بیانی ساده در بخش خرید این محصول قرار داده ایم که میتوانید به دقت مطالعه نموده و طبق آموزش عمل کنید .

بعضی از افراد موقع کار گذاشتن واشر روی استوانه دستگاه آنقدر کش میدهند تا اینکه پاره شود لطفا در این مورد کمی با حوصله عمل کنید .

نکته مهم بعدی استفاده از چرب کننده ها و مواد طبیعی برای واشر هاست تا از آسیب دیدن پوست الت تناسلی و هم چنین واشر ها جلوگیری کنید .

استفاده از واشر مناسب :

بطور کلی در هر دستگاه سه واشر تعبیه شده است که که شما براساس ساز و کلفتی الت تناسلی خود میتوانید گزینه مناسب را انتخاب کنید و پس از مدتی آن را با واشر دیگر تعویض کنید .

نحوه نگهداری واشرهای دستگاه وکیوم الت

اگر شما میخواهید برای مدتی طولانی از دستگاه وکیوم الت استفاده کنید بهتر است واشر ها را بعد از هر بار استفاده بخوبی تمیز و در یک مشبای بسته نگهداری فرمایید .

چنانچه واشرها را بی ملاحضه و کثیف نگهداری کنید مسلما نوعی از بیماری های ویروسی میتواند به سراغ شما بیاید . پوست الت در برابر عوامل خارجی بسیار حساس است و لازم است که در این مورد حتما تامل کنید .

فواید استفاده از دستگاه وکیوم الت

عدم اعتماد بنفس جنسی در رابطه جنسی میتوانند در طولانی مدت سبب آسیب ها جدی در اعصاب و مغز افراد شود . توانایی مرد در رابطه جنسی میتواند کیفیت روابط زناشویی را افزایش دهد .

بی تفاوت عمل کردن در این قضیه مسلما به ضرر مردان تمام خواهد شد .

برخی از فواید اصلی دستگاه وکیوم الت مردانه :

 • افزایش شادابی جنسی در مردان
 • افزایش اعتماد بنفس
 • تنظیم اختلالات نعوظی
 • عملکرد صحیح دستگاه تناسلی
 • کمک به رشد الت تناسلی
 • جریان خون بهتر در ناحیه جنسی مردانه
 • افزایش شور و لذت جنسی در مردان

دلیل محبوبیت وکیوم مردانه

دلیل محبوبیت این دستگاه بسیار ساده است زیرا فقط ناحیه تناسلی را مورد تقویت قرار میدهد و بسیار مناسب است برای مردانی که از داروهای دیگر درمانی استفاده میکنند .

این میتواند بهترین وسیله جنسی برای مردان باشد که همیشه هورمون جوانی خود را حفظ کنند .

عملکردهای منظم جنسی میتواند برای اعصاب و مغز بسیار مفید واقع گردد زیرا یکی از بهترین راهها افزایش جریان خون در اندام های بدن فعالیت های جنسی است که از بروز بیماری های ناخواسته در طولانی مدت ممانعت بعمل می آورد.

چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید میتوانید دستگاه وکیوم الت مردانه را در داروخانه فرزین طب جستوجو فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *