اختلالات نعوظی در مردان

اختلالات نعوظی در مردان ، درمان اختلالات نعوظی با روشهای متداول نوین

اختلالات نعوظی در مردان از دیرباز بوده است و مختص امروز نیست اگرچه در سبک زندگی نوین این اختلالات بیشتر خود را نشان میدهد .

عوامل بسیار متعددی میتواند مردان را درگیر این مشکلات کند که میتوان به سبک زندگی ، روحیات و افسردگی ها ، زیاده روی در روابط جنسی ،اتفاقات و حوادث ، بروز بیماری ها و مصرف داروهای خاص اشاره نمود .

با اینحال با توسعه یافتن علم پزشکی مردان میخواهند این نقیصه را رفع کنند .

برای حل این مشکلات راهکارهای زیادی میتواند وجود داشته باشد که برخی از آنها پزشکی بوده و میتواند با داروها و دستگاههای طبی برطرف گردد و البته راههایی نظیر ورزش و تغییرات سبک زندگی نیز در حل این مشکلات شایع میتواند موثر واقع گردد .

نعوظ لازمه یک رابطه جنسی استاندارد است شما بدون نعوظ عملا هیچ کار نمیتوانید انجام دهید جز اینکه ذوج خود را افسرده کنید . خواستن کافی کافی نیست اینجا بحث قدرت غدد جنسی است . این مشکل را برطرف کنید حتی اگر ارثی باشد ،تحقیق کنید و برای آن راه حلی پیدا کنید . ما به شما کمک میکنیم .

ما سعی سعی میکنیم در داروخانه فرزین طب از چند جهات راهکارهای مختلفی به شما عزیزان ارایه دهیم .

تغییر نگرش و سبک زندگی

مسلما تفاوت زیادی بین افرادی که تحرک دارند با افراد ایستا در سطح سلامتی وجود دارد . همانطوری که در سطح جامعه شاهد هستیم افراد خوش اندام ساعتها وقت خود را در باشگاهها و رعایت اصول تغذیه میگذارند ، پس هیچ خالی از لطف نخواهد بود کمی به وضعیت کنونی سبک زندگی خود نگاهی بیاندازید .

من وقتی بخاطر مشکلات کاری اکثر وقت خود را پشت میز میگذرانم شاید از لحاظ مالی برایم خوب باشد اما از لحاظ سلامتی قضیه برعکس عمل میکند .

در نظر داشته باشید همه افراد بخش زیادی از ثروت خود را تاکنون صرف سلامتی خود کرده اند پس لازم است کمی در این باره عمیقا فکر کنید .

تحرک و ورزش کردن وقت زیادی از شما نخواهد گرفت  اتفاقا با گردش خونی که بپا میکند میتواند در امور کاری نیز به شما کمک کند .

اگر از هر روشی برای درمان اختلالات نعوظی میخواهید بهره ببرید حتما ورزش را نیز در کنار آن داشته باشید .

استفاده از داروهای دوره ای درمان اختلالات نعوظی

یکسری داروهایی هستند که میتوانند با یک دوره مصرف شما را از وضعیت کنونی نجات دهند ، این داروها  قرص های جنسی یا غیر جنسی نیز میتوانند باشند و علاوه بر درمان اختلالات نعوظی میتوانند در سلامتی کلی بدن نیز نقش مهمی ایفا کنند .

مهمترین قرص های جنسی درمان دوره ای اختلالات نعوظی چیست ؟

  1. قرص سیالیس 30 تایی
  2. قرص ویاگرا 30 تایی
قرص ویاگرا و سیالیس
ویاگرا و سیالیس برای چیست

شاید هر دو اسم را تاکنون بارها شنیده باشید اما این تعداد بالا به یک مورد اشاره میکند آن هم استفاده برای یک دوره مصرف است .

قرص سیالیس 30 تایی چیست ؟

قرص سیالیس اصل میتواند شما را نیرومند ساخته و قدرت حداکثری شما را در حالت برانگیختگی جنسی به ارمغان آورد ،شما با این دارو قادر خواهید بود الت تناسلی خود را به شکل کاملی راست و شق سازید همچنین میتوانید مدت بیشتری در این حالت نعوظ خود را حفظ کنید

قرص ویاگرا 30 تایی چیست ؟

قرص ویاگرا یک داروی خوراکی است که در دوزهایی ما بین 25 تا 100 تولید میگردد . نسخه ویاگرا 30 تایی را میتوان قویترین دوز از خانواده ویاگراها دانست که در دوز 100 میلی گرمی توسط شرکت بسیار مشهور pfizer برای مشکلات نعوظی و انزال زود رس مردانه تولید میگردند .

استفاده از دستگاه های درمان اختلالات نعوظی

دستگاههای زیادی درباره اختلالات نعوظی در مردان وجود دارند که برخی از آنها داخلی و برخی خارجی هستند . این دستگاهها نیز برای یک دوره خاص یا در بازه های زمانی مختلفی میتوانند  در نقش یک تقویت کننده نعوظی ظاهر شوند . دستگاههایی نظیر وکیوم الت ، لارجرباکس یا برخی از وسایل کمکی نظیر حلقه های ویبراتور نیز میتوانند در این راه به شما کمک کنند .

دستگاه وکیوم برای درمان اختلالات نعوظی در مردان

دستگاه وکیوم از یک استوانه با تعدادی واشرکه متناسب با سایز مردان بوده و همچنین یک لوله با پمپ تشکیل شده است. عملکرد و درمان با این دستگاه بر اساس پمپ و مکش صورت میگیرد بصورتی که میتواند یک وسیله ورزشی برای تقویت الت تناسلی مردانه و تحریک به رشد آن باشد .

شما با این شیوه درمانی فقط ناحیه تناسلی خود را درگیر میکنید و برخلاف قرص های بزرگ کننده الت ، سایر اورگان های بدن هیچ نقشی در این شیوه درمانی نخواهند داشت

این دستگاه میتواند با ایجاد کشش در عضو تناسلی مردانه برای درمان نعوظ کاملا موثر واقع گردد البته انتظاراتی نظیر افزایش سایز الت نیز از این کش دهنده های الت همچنان پا برجاست .

دستگاه لارجر باکس روناس طب  

دستگاهی مشابه با کارایی وکیوم الت میباشد با تفاوت در عدم وجود پمپ خلا در آن .

بدین منظور دستگاه را در الت تناسلی خود نصب کرده و شروع به پیاده روی میکنید ، الت تناسلی شما در این حالت تحریک و کش داده میشود .

با افزایش خون رسانی به غدد جنسی ، طول الت تناسلی شما با نعوظ های متعدد رشد میکند .

استفاده از این دستگاه برای 4 ماه آتی جهت درمان کلیه مشکلات جنسی ضروری است .

دستگاه لارجر باکس در داخل ایران تولید شده و دارای نسخه های متعددی میباشد .

استفاده از داروهای تاخیری مقطعی

میزان اختلالات نعوظی در هر فردی متفاوت است و شما ممکن است تنها به یک مشکل نعوظ خفیف مبتلا باشید و در این صورت نیازی به درمان های دوره ای نیست و براحتی میتوانید با یک تلنگر سحطی به بازیابی نعوظ خود کمک کنید .

قرص های تاخیری در دوزهای مختلفی تولید میگردند که میتوانند در این زمینه به شما کمک کنند، استفاده از قرص هایی نظیر :هارد آن ، کینگ دل ، مکس پاور یا قرص هایی برای افراد سن بالا نظیر اروس ویگور از جمله آنها هستند .

البته دنیای قرص های تاخیری تکمیل است و در این باره میتوانید سری به قرص های تاخیری موجود در داروخانه فرزین طب بزنید که هر کدام دارای ویژگی ها و دوزهای مختلفی هستند .

کرم و ژل ها تقویتی

این گونه داروها نیز از طرفداران خاص خود برخوردارند زیرا برخی از افراد نیازی به گردش خون در سایر نواحی بدن احساس نمیکنند بخصوص مردانی که سابقه بیماری خاص را در کارنامه زندگی خود داشته اند .

در این خصوص نیز داروخانه فرزین طب در حال تکمیل پروژه قفسه های مختص این دسته است و تاکنون داروهای مختلفی را نظیر کرم لارگو و کینگ سایز در سبد دارخانه قرار داده است .

سخن پایانی و جمع بندی درباره اختلالات نعوظی در مردان 

ما سعی کردیم بصورت مختصر یکسری راهکار را در این زمینه به شما ارایه دهیم که البته میتواند یک راهنمای کوتاه برای سوالات یکسری از مشتریان گرامی داروخانه نیز باشد که بتوانند انتخاب های درست تری داشته باشند .

مهمترین عامل سستی های نعوظ در واقع عدم گردش خون قدرتمند در غدد جنسی است که اکثر کمپانی های معتبر داروسازی دنیا سعی در رفع این مشکل دارند و هر روز شاهد یکسری داروی جدید در بازارها جهانی هستیم .

ما معرفی داروهای جدید سعی خواهیم کرد همگام با بازارهای جهانی حرکت کنیم و محصولات پرفروش شرکت های معتبر را در این داروخانه ارایه دهیم.

یک مرد از اینکه نمیتواند الت خود را به دلخواه خود شق کند نا امید میشود یا اینکه از نعوظ های نا بهنگام رنج میبرد و البته عده ای از مردان با خواب جنسی بر اثر گذشت سن روبه رو هستند .

نعوظ همیشه برای یک مرد لازم است زیرا میتواند باری سنگینی را از دوش سیستم ها عصبی ، قلبی و عروقی بردارد .

با یک مطالعه در فضای وب کاملا میتوانید به اهمیت روابط جنسی سالم در ذوجین جهت ارتقاع سلامت جسمی پی ببرید .

خواهشا کمی تحرک داشته باشید و آخر هفته را به یک ورزش سنگین اختصاص دهید در این صورت هم سالم خواهید بود هم مشکلات جسمانی نمیتواند جلوی فعالیت های روزانه شما را بگیرد . یک دفترچه برداشته و درمورد ورزشهای نشاط آور تیتر وار بنویسید و یک مورد را در روز انتخاب کنید حتی اگر نیم ساعت از وقت شما خالی است !

وظیفه یک وبسایت پزشکی تشویق مردم به ورزش کردن است همانطوری که وارد مطب یک دکتر قلب میشوید اولین سوالی که از شما میپرسد این است : آیا ورزش میکنید ؟!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *