قرص ویاسیل در داروخانه

قرص ویاسیل برای درمان اختلالات نعوظی مردانه

پیگیری درمان اختلالات نعوظی توسط قرص های ED امروزه باب میل اکثر قریب به اتفاق مردان میباشد، چندین و چند فرمول دارویی در حال رقابت شدید هستند و هر روز یک مرد پرده از دارویی برمیدارد که واقعا برای شدت نعوظش موثر و مفید بوده.

تعداد اینگونه داروها شک نکنید که بیشتر هم خواهند شد زیرا دیگر هیچکس از بی تاثیر بودن اینها صحبت نمیکند و همگی تقریبا تاثیرات خاص خودشان را داشته اند حال یکی تند باشد، دیگری زود بازده و یا اینکه ملایم و رمانتیک.

ما به فرمولی خورده ایم به اسم قرص ویاسیل که بصورتی تجاری Viasil نوشته میشود.

میخواهیم کمی در این باره با شما صحبت کنیم اما اگر این را میخواهید کافیست به ما در داروخانه ی فرزین طب یک پیغام مثبت صادر کنید، ما این را قرار میدهیم تا حداقل با نامش آشنا شوید همانند فرمولی نظیر ویاگرا که از سالها قبل آن را شناخته اید پس هیچ ایرادی ندارد که اطلاعات داروییه خود را افزایش دهید.

قرص ویاسیل برای درمان چیست؟

این یک قرص جنسیت که حدود مرز مصرفی نمیشناسد شاید مرد 70 سال به بالا هم بخواهد آن را امتحان کند، این فرمول میل جنسی را افزایش می دهد، گردش خون را در اندام تناسلی مردان افزایش می دهد و در نهایت باعث ایجاد نعوظ سخت و پایدار می شود.

قرص ویاسیل می تواند تولید ATP را بهبود بخشد به این معنی که در زمان انجام کار از افزایش سطح انرژی، قدرت و استقامت بهره مند خواهید شد.

با این وجود، به کیفیت و کمیت انزال نیز کمک می کند، عاملی به همان اندازه مهم برای یک رابطه جنسی کامل و همچنین برای فرآیند لقاح).

پس دو کار بسیار مهم و حیاتی که قبلا داپوکستین خیلی بهتر آن را انجام داده بود.

ترکیب Viasil به عملکرد آن کمک می کند. اگرچه 100% منشاء طبیعی عملکرد بسیار رضایت بخشی را نشان می دهد. بسیاری از مکمل‌ها ادعاهای نادرستی درباره عملکرد و مزایای ارائه شده خود ارائه می‌کنند، با هدف گیج کردن هر فردی با آزمایش‌های بالینی نادرست، بررسی‌های نادرست کاربر و تعداد زیادی ادعای غیر واقعی.

قرص ویاسیل یکی از آنها نیست. عمل آن واقعی است و حاوی توضیح است. مفهوم این قرص خاص بر افزایش ATP (آدنوزین تری فسفات) تولید شده توسط ارگانیسم مرد متکی است. اینگونه است که به افزایش انرژی در دسترس، بهبود گردش خون (پرفیوژن بهتر اندام تناسلی)، افزایش کیفیت و کارایی نعوظ و مطمئناً بهبود کیفیت انزال (در حجم، کیفیت، تکانه و موقتی) دست می یابد.

این مکمل در ایالات متحده آمریکا ساخته شده است تا مکمل های با بالاترین کیفیت را به شما ارائه دهد.

تاثیرات مثبت دارو

این قرص یک نوآوری مهم ارائه می دهد. عملکرد مضاعف آن نه تنها از نظر عملکرد جنسی (استقامت، انرژی، حرکت، میل و میل جنسی)، بلکه از نظر عملکرد بهتر ارگانیسم برای اطمینان از بهبود عملکرد جنسی: نعوظ بهتر و سخت تر بهبود مدت زمان نعوظ کیفیت اسپرم بالاتر سرعت مطلوب منی در هنگام انزال

فرمول قدرت مردانه Viasil به طور ویژه فرموله شده است تا به طور طبیعی به افزایش اندازه، عملکرد و انرژی کمک کند و تمام قدرت مورد نیاز برای حداکثر اثر را به شما می دهد.

قرص ویاسیل برای مردان راهی برای حل مشکلات شماست. این جریان خون بدن شما را بهبود می‌بخشد که به شما کمک می‌کند در عمل ماندگاری بیشتری داشته باشید و می‌تواند به افزایش سایز در طول زمان کمک کند.

فواید قدرتمند – ترکیب قوی مواد تشکیل دهنده  تضمین می کند که دیگر شب های سردی با عشق شما وجود نخواهد داشت. این فرمول تقویت کننده مردانه نمی تواند بهتر از این باشد. قرص تقویت کننده ویاسیل حاوی برخی از قوی ترین عصاره ها در یک فرمول است.

فقط با یک قرص ویاسیل در روز می توانید میل جنسی خود را دوباره فعال کنید، نعوظ قوی تری را تجربه کنید که ماندگار باشد و از استقامت بهتر لذت ببرید. قرص ویاسیل 100%طبیعی، ایمن و سریع الاثر است. بنابراین می دانید که می توانید با اطمینان در هر موقعیتی بلند شوید.
یک مخاطب خارجی در تعریف قرص ویاسیل اصل اینگونه نوشته است: در 40 سالگی و کار در صنعت مراقبت های بهداشتی، استرس زیادی به خود دیدم. همسرم نیز 11 سال از من کوچکتر است، بنابراین اگر شما دریفت من را بگیرید، زمان به نفع من نیست. بعد از مصرف قرص ویاسیل اصل احساس کردم درایو افزایش یافته و انگار موتورم پر شده است. من آماده ام تا در یک لحظه بروم.

نقطه ضعف این دارو چیست؟

برخی افراد آن را تا حدودی گران می دانند (همانطور که برای استفاده روزانه در یک دوره طولانی – بیش از 1 ماه توصیه می شود – بنابراین نتایج ممکن است مطلوب باشد).

ما نیز در داروخانه فرزین طب اطمینان نداریم که شما بخواهید برای یک قرص راست کننده فوری مبالغ چند صد هزار تومانی پرداخت کنید، با اینکه ویاسیل ها حدودا 30 تایی بوده و تا مدت ها خیال شما را نسبت به خرید قرص های جنسی راحت میکنند اما زیاد بنظرمان عادلانه نیامد!

قرص ویاسیل
قرص ویاسیل برای درمان اختلالات نعوظی موثر است

ترکیبات بکار گرفته شده در قرص ویاسیل اصل آمریکایی

Actiful به میزان 700میلی گرم

روی (از روی پیکولینات) 1.5 میلی گرم 

عصاره جینکو بیلوبا 50: 1 (معادل 240 میلی گرم گیاه کامل) 4.8 میلی گرم

بهره گیری از عصاره تریبولوس ترستریس 12: 1 (معادل 300 میلی گرم گیاه کامل) 25 میلی گرم

عصاره پاناکس جینسینگ 20: 1 (معادل 400 میلی گرم گیاه کامل) 20 میلی گرم

عصاره علف هرز بز شاخدار 10: 1 (معادل 1000 میلی گرم گیاه کامل) 100 میلی گرم

سیتروس سیننسیس

انار

نحوه ی مصرف قرص ویاسیل

قبل از شروع استفاده از قرص ویاسیل، دستورالعمل های روی برچسب محصول، راهنمای بیمار، یا راهنمای دارویی ارائه شده توسط شرکت داروسازی یا داروساز خود را بخوانید.

اگر سوالی در رابطه با این دارو دارید، از پزشک یا داروساز خود بپرسید.

این دارو را طبق توصیه پزشک مصرف کنید. قرص ویاسیل با یا بدون غذا مصرف می شود. از مصرف این دارو همراه با وعده غذایی پرچرب خودداری کنید زیرا ممکن است اثربخشی دارو را کاهش دهد.

قرص ویاسیل حدود 1 ساعت قبل از فعالیت جنسی مصرف می شود. Viasil در غیاب برانگیختگی جنسی مؤثر نیست.  دوز معمولی Viasil 50 میلی گرم یک بار در روز (نه بیش از 100 میلی گرم در یک روز) است. حداکثر دوز ویاسیل برای بزرگسالان 100 میلی گرم در روز . 1 ساعت طول می کشد تا این دارو شروع به کار کند. این دارو عادت زا شناخته نشده است.

اطلاعات پایانی و مختصر از دارو

اختلال نعوظ می تواند عوارض خود را بر ازدواج و روابط طولانی مدت بگذارد. زمانی که با همان شور، شدت و طول عمری که در اولین قرار ملاقات داشتید با آنها عشق ورزی می کنید، شگفتی و رضایت را در چهره شریک خود تصور کنید. Viasil می تواند به شما و همسرتان کمک کند تا دوباره از رابطه جنسی لذت ببرید.

این را در کنار داروهای فرزین طب میتوانید قرار دهید، بخشی از مکمل های درمان نعوظی ما به شرح زیرند:

اختلال نعوظ می تواند شما را برای شروع روابط جدید بی میل کند. با Viasil، می‌دانید که وقتی بعداً وارد اتاق خواب می‌شوید – هر دو در گرمای اشتیاق گم شده‌اند – می‌توانید آن را بلند کنید، نعوظ خود را حفظ کنید و او را وحشی کنید، زیرا انرژی و استقامت دارید. و قدرت نگه داشتن او – دوباره، دوباره و دوباره.

اگر به دنبال راهی طبیعی برای درمان مشکلات عملکردی بدون مصرف داروهای ED مانند ویاگرا هستید، قرص‌های Viasil ارزش امتحان کردن را دارند. 100 روز ضمانت بازگشت وجه و عدم بررسی های منفی، نشانه های قوی هستند که ممکن است برای شما مفید باشند.

ویاسیل ها در چندین دوز متمایز تولید میگردند.

1 comments

  1. امتحانش نکردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *