نمونه های جدید کاندوم های خارجی

آشنایی با 11 نوع کاندوم خارجی و مرغوب درجه یک

ما کاندوم ها را در ایران بیشتر بخاطر جنبه های بهداشتی و پیشگیری از بارداری میشناسیم، با اینحال خرید یک کاندوم از داروخانه یا فروشگاههای لوازم بهداشتی میتواند به دلایل دیگر نظیر حس کنجکاوی و افزایش لذت جنسی وابستگی داشته باشند.

کاندوم های خارجی به شدت کیفیت بالاتری دارد و گونه های مختلف آن تا کنون تولید شده اند که نه تنها کیفیتشان پایین نیست بلکه تنوع خوبی دارند.

شما وقتی این محصول آمیزشی مردانه را میخرید، دوس دارید مارک ایرانی باشد یا خارجی؟

آیا شما میخواهید جنس درجه یکی را تهیه کنید یا صرفا یک پوشش برایتان کافیست.

ما در این بخش از داروخانه فرزین طب سری میزنیم به چند کاندوم خارجی معتبر در دنیای پزشکی البته ناگفته نماند که هر روز برند جدیدی از کاندوم ها ارائه میگردد، اما ما در زمان تهیه این مقاله سعی داریم به گزینه های در دسترس سال 2022 میلادی اشاره ای داشته باشیم.

همچنین آگاه هستید که برخی از کاندوم ها ممکن است برای اشخاص واکنش های آلرژیکی را بدنبال داشته باشندو صرفا یک علاقه به برند در این مورد کافی نخواهد بود، ضمن اینکه کاندوم های مرغوب از قیمت های بالایی به نسبت کاندوم های معمولی برخوردارند.

برویم و 11 مدل از کاندوم ها را با یکدیگر مشاهده کرده و نام آنها را بخاطر بسپاریم.

انواع کاندوم
آشنایی با کاندوم های جدید

1.کاندوم های خارجی درخشنده در تاریکی

شاید با اسم این کاندوم مغزتان تاب برداشته باشد که از چه ایده هایی برای ساخت یک کاندوم استفاده شده است!

اکثر روابط جنسی در دل شب انجام میپذیرد اما یک زیبایی بصری دادن به پوشش کاندوم ها چه لطفی میتواند داشته باشد؟

اکثر برندهای کاندوم خارجی درخشان در تاریکی برای کمک به جلوگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی مورد تایید FDA هستند. برای درخشش آنها، قبل از پوشیدن کاندوم خارجی حداقل 30 ثانیه در معرض نور قرار دهید. این کاندوم های خارجی معمولاً غیر سمی هستند و در سه لایه ساخته می شوند. لایه های داخلی و خارجی از لاتکس معمولی تشکیل شده است. این ماده در محصولات لاستیکی یافت می شود و برخی افراد به آن حساسیت دارند. لایه سوم که بین دو لایه اول مهر و موم شده است، حاوی رنگ مطمئنی است که می درخشد.

2.کاندوم های خارجی طعم دار

این یکی دیگر ایده ی فوق العاده ای است که شاید همین الان میخواهید ان را بخرید.

اگر از آن دسته از ذوجینی هستید که به روابط جنسی دهانی علاقه مند هستید خرید یک کاندوم با طعم میوه ای همچون نعناع، نارنگی، توت فرنگی و یا حتی یک شکلات خوشمزه میتواند به شدت شما را خوشنود سازد!

این کاندوم علاوه بر طعم های جالب از بوی لذت بخشی نیز بهره میبرند و اخیرا fda استحکام و غیر سمی بودن آنها را تایید کرده است.

3. میخ دار یا بافت دار

شاید اینیکی کمی برایتان آشنا باشد و شما را یاد کاندوم های ایرانی خاردار بیاندازد اما صبر کنید.

این کاندوم های خارجی شکل و بافتی دارند تا لذت یک یا هر دو شریک زندگی را افزایش دهند، بسته به این که گل میخ ها و دنده های برجسته روی کاندوم در کجا قرار دارند.

این نوع کاندوم های خارجی دارای:

دنده ها: برخی دارای دو بخش دنده هستند – در بالا و در پایه. این قرار دادن تحریک را اضافه می کند، که می تواند نفوذ را لذت بخش تر کند.

گل میخ: هنگامی که گل میخ های برجسته در داخل قرار دارند، برای افزایش لذت شخصی که از کاندوم خارجی استفاده می کند، استفاده می شود. هنگامی که گل میخ ها در خارج هستند، قرار است تحریک بیشتری برای شریک زندگی ایجاد کنند.

این کاندوم‌های خارجی معمولاً پهن‌تر هستند، نوک‌های حباب‌مانندی دارند و شکل کانتوری بیشتری دارند تا راحتی و لذت را برای فردی که از کاندوم خارجی استفاده می‌کند، افزایش دهد.

4.گرم کننده

جنس این نوع از روکش های آلت مردانه از لاتکس نازک میباشد که در روابط جنسی بسیار حس خوبی را در ذوجین ایجاد مینماید.

این نوع از کاندوم ها دارای نوعی ژل روان کننده هستند که حس و حال بسیار متفاوتی از دخول جنسی را در اختیار ذوجین قرار میدهد.

گرمای ملایم کاندوم های خارجی برای ایجاد لذت برای هر دو طرف طراحی شده است.

حتما بخوانید برای دو ژل روان کننده در داروخانه فرزین طب:

5.کاندومی با ایده و شکل لذت بخش

ایده پشت کاندوم های خارجی شکل لذت این است که با نوک های بزرگ و کیسه مانند، گشادتر هستند. نوک های پهن تر این نوع کاندوم خارجی باعث اصطکاک بیشتر می شود. به این دلیل که لاتکس اضافی نوک آلت تناسلی را تحریک می کند. برخی، مانند Trojan Twisted، همچنین یک شکل پیچ در پیچ را معرفی می کنند که امکان اعمال نیرومندتر را فراهم می کند. این نوع طراحی حساسیت را برای هر دو شریک افزایش می دهد.

6.رنگارنگ و خاص

ما همیشه عادت داشته ایم که کاندوم های بی رنگ یا اکثرا سفید استفاده کنیم، اما تصور کنید شکل این کاندوم ها همانند یک جوراب ساق کوتاه و رنگارنگ باشد، خیلی جلوه ی زیبا و شکیلی به محیط اتاق خواهد بخشید.

تقریبا این نوع از کاندوها در هر رنگی که بخواهید موجودند از رنگین کمانی بگیر تا صورتی و نارجی!

7.Sensis با QuikStrips

کاندوم‌های Sensis (روغن‌کاری شده و ساخته شده از لاتکس) دارای QuikStrips هستند که بسیار شبیه زبانه‌های کش‌دار روی چسب نواری هستند.

QuickStrips به شما کمک می کند کاندوم خارجی را بپوشید. آنها به شما کمک می کنند تا از اشتباهات رایجی که می تواند منجر به شکست کاندوم شود جلوگیری کنید مراحل اساسی استفاده از این نوع کاندوم های خارجی عبارتند از:

  1. کاندوم Sensis را از بسته بندی فویل آن خارج کنید.
  2. انتهای برآمدگی نوارهای کششی که در سمت بالای کاندوم خارجی قرار دارند را پیدا کنید.
  3. برجستگی ها را با انگشتان خود احساس کنید.
  4. با نگه داشتن QuikStrips، کاندوم خارجی را پایین بکشید تا به سرعت و به درستی روی آن قرار دهید.
  5. نوارها را دور بریزید.

این کاندوم های خارجی در گزینه های نازک و آجدار میکرو نقطه ای موجود هستند. اینها دارای شکل کانتوری برای تناسب راحت هستند. نقطه ها و حلقه های آجدار به گونه ای طراحی شده اند که هر دو شریک زندگی را لذت ببرند.

8.بوسه نعنایی

عجب اسم هایی برای اینها انتخاب کرده اند! واقعا محشر است نه؟

این نوع از کاندوم ها نیز با طعم نعناع و مختص روابط جنسی دهانی طراحی شده اند، این کاندوم های خارجی کمی پهن تر از حد معمول هستند. آنها یک نوک گشاد دارند که کمی بیرون می‌آید و به شخصی که آنها را می‌پوشد، احساس افزایش می‌دهد.

9.قلقلک های فرانسوی

کاندوم های خارجی تیکلر یا دارای نوک قلقلکی لاستیکی نرم هستند یا از ژله نرم ساخته شده اند. آنها در سبک های مختلف با گره ها، نوک ها، برجستگی ها و شکل هایی هستند که با “غلغلک دادن” دیواره های داخلی واژن یا مقعد شریک زندگی، تحریک را فراهم می کنند. از آنجایی که آنها کاندوم های جدیدی هستند، برای محافظت از بارداری یا عفونت در نظر گرفته نشده اند. با این حال، ممکن است زوج‌هایی که از روش‌های کنترل بارداری هورمونی یا دائمی استفاده می‌کنند، استفاده کنند.

کمی میتوان گفت که شبیه به کاندوم خاردار ژله ای هستند.

بیشتر بخوانید برای >> کاندوم خاردار ژله ای

10.Tingling Pleasure

کاندوم های خارجی لذت سوزن سوزن شدن به گونه ای طراحی شده اند که تجربه ای شدید را برای هر دو شریک زندگی فراهم کنند. برند تینگل Durex حاوی یک روان کننده ایمن، با طعم نعناع، و همچنین رایحه نعناع است.

11.کاندوم خارجی خوراکی

کاندوم های خارجی خوراکی در طعم های مختلف موجود است. برای استفاده، کاندوم خارجی را بغلتانید، سپس آن را بخورید. کاندوم های خارجی خوراکی فقط برای استفاده جدید هستند. آنها هیچ گونه محافظتی در برابر بارداری یا عفونت های مقاربتی ایجاد نمی کنند.

ختم کلام

همیشه برخی از محصولات آمیزشی با اقبال عموم مردم مواجه است. محصول یاد شده یکی از پر رونق ترین محصولاتیست که تاکنون به فکر بشر خطور کرده و او همیشه آن را برای لذت یا پیشگیری از بیماری ها بکار گرفته است. ما معتقدیم همیشه کیفیت ها باعث بهبود تجاری یک کالا میشوند و در درجه بعدی آپدیت ها و ایده های جدید میتوانند تفاوتها را با رقبا رقم زنند.

امیدواریم از خواندن این مقاله ی فان لذت کافی را برده باشید. نظرات خود را برای ما ارسال کرده، ضمنا از مقاله ی مشابه ما نیز در فرزین طب استفاده فرمایید.

برای ما بنویسید که در مورد کدام محصول زناشویی میخواهید اطلاعات کشف کنید. اسم کالاهای خود را که نمیتوانید پیدا کنید را برایمان کامنت کنید تا برایتان در این مکان علمی فراهم گردد. امید است که هم پای یکدیگر مشکلات زناشویی را پشت سر بگذاریم و بتوانیم روحیه ی خود را تحکیم بخشیم.

تهیه و تنظیم در داروخانه فرزین طب

منبع » verywellhealth

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *