چگونه اسپری تاخیری را مصرف کنیم

از اسپری های تاخیری درست استفاده کنید

موضوع انزال زودرس یا همان PE مردان را به سمت درمانگرهای مصنوعی موجود در بازار سوق میدهد.

حتی برخی از مردان در پیش بازی های روابط جنسی نیز به مشکل خورده و انزال را تجربه کرده اند ،بصورتی علمی و میانگین میزان انزال طبیعی بدون استفاده از داروهای تاخیری میتواند بین 5 تا 7 دقیقه متغیر باشد .

عوامل متعددی از جمله بیماری های شایع پروستات ،ضعف در ستون فقرات و مفاصل پا ،یکسری عفونت های ادراری یا مثانع و عومل بیرونی نظیر استرس و درگیریهای شدید ذهنی پدید آورنده ی مشکل PE در مردان هستند.

اسپری های مختلف با دوزهای متفاوتی در بازار وجود دارند که برخی از مردان جهت راستی آزمایی تبلیغات فراوان آن برای سرکوب انزال زود رس بکار میبرند .

اسپری های تاخیری معمولا دارای لیدوکائین به میزان 5 درصد بوده اند که جهت بی حسی و کاستن از حساسیت های نوک الت تناسلی هنگام برخورد با پوست بدن ذوج جنسی و یا دستان خود بکار گرفته شده اند .

تعریف انزال زود رس از نگاه کلی

بصورتی غنی تر تشخیص انزال زودرس با تعریف های DSM-5 به شکل زیر است :

  • وقتی مردان در بالای 75 درصد مواقع زودتر از موعد به انزال میرسند
  • مردی که پس از یک دقیقه وارد سازی الت تناسلی خود در واژن به انزال میرسد
  • اگر انزال زودرس همچنان در 6 ماهه آتی برقرار باشد
  • چنانچه انزل زوردس یکسری بیماری های دیگر بالینی را در مردان شکل دهد

چرا از اسپری های تاخیری استفاده میکنیم ؟

در واقع چنین دارویی باعث فرستادن فرکانس هایی به انزال زودرس میشوند.

در اینگونه موارد نه تنها قوای جنسی بلکه قوای ذهنی و البته حس لامسه فرد تحت تاثیر قرار میگیرد.

آمار میانگین برای مردان درگیر شده با انزال های زودرس در سراسر دنیا ضدو نقیض بوده و معمولا میتوان گفت که بیش از حدود 40 درصد از جنسی مذکر را در برمیگیرد.

دلایل رخ دادن انزال های پیش از موعد مقرر معمولا واحد نیست و یکسری از عوامل درونی و بیرونی چنین اتفاقی را معمولا برای مرد رقم میزنند.

سرخوردگی از چنین وضعیتی یکی از دلایل اصلی استفاده مردان از اسپری های تاخیری شده است.

اسپری های تاخیری چگونه انزال زودرس را درمان میکنند؟

در ترکیبات این روش تاخیری نظیر ویگا 240000 معمولا از خواص بی حسی و ضد درد استفاده میشود.

موادی مثل لیدوکائین که شاید قبلا هنگام برخی اقدامات دندانپزشکی با خواص آن در دهان خود روبه رو شده اید.

همانند آمپولی که دندانپزشک به ریشه های لثه شما تزریق میکند تا هیچ دردی را در دندان های خود احساس نکنید و حس لامسه ی آن را کاملا پایین می آورد تا در زمان انجام جراحی متوجه عملیات و دردهای حاصله نشوید.

وقتی لیدوکائین روی آلت تناسلی شما اعمال می‌شود، باعث می‌شود حس کمتری در هنگام پیش‌بازی و رابطه جنسی نافذ داشته باشید. این به این معنی است که احتمال انزال زودتر از آنچه شما یا همسرتان می خواهید کمتر است.

مطالعات برتری از اثرات موثر لیدوکاوئین ها در درمان انزال های زود رس مردانه موجود است که نشان میدهد مردان مبتلا به PE از میانگین زمان تاخیر انزال داخل واژن (IVELT) تنها 84 ثانیه بدون اسپری به 11 دقیقه و 21 ثانیه با آن رسیدند.

هر اسپری تاخیری میتواند با ملاحظات مصرفی آن ،زمان های مختلفی را برای مردان در جهت تاخیر در انزال روس شامل گردد.

مسلما مارکهایی از اسپری های تاخیری که زمان ماندگاری نعوظ و انزال بیشتری را برای مردان شکل دهند با قیمت هایی بیشتر در داروخانه ها عرضه میشوند.

آیا لیدوکائین موجود در این روش تاخیری عوارضی بدنبال داشته است؟

مردانی که از اسپری های تاخیری حاوی  لیدوکائین استفاده کردند هیچ اثر منفی بر کیفیت ارگاسم یا تجربه جنسی خود گزارش نکردند.

در حالی که اسپری لیدوکائین بر حساسیت شما در حین رابطه جنسی تأثیر می گذارد، آلت تناسلی شما را بیش از حد بی حس نمی کند یا لذت جنسی را کاهش نمی دهد.

اسپری موضعی لیدوکائین علاوه بر افزایش میانگین زمان انزال، لذت جنسی را برای مردان و همسرانشان بهبود بخشید.

بی حسیه صد درصدی با این ماده ی اضافه شده به اسپری های تاخیری شکل نمیپذیرد و فقط کمی حساسیت بیش از حد مردان دچار به PE را از بین خواهد برد.

نحوه ی استفاده از اسپری های تاخیری

معمولا یک ربع بیش از شروع هر گونه روابط جنسی اسپری موجود را کمی تکان دهید،سپس آن را در قسمت زیرین کلاهک و ساقه الت تناسلی خود بپاشید.

گاهی مردان احساس میکنند با دست زدن به قسمت اسپری شده خواص آن از بین میرود و فقط منتظر نتیجه گیری میمانند که اشتباه است .

اتفاقا شما باید با انگشتان دست خود بصورتی دایره ای وار نقات منقش شده با اسپری را مالش دهید تا اثرات دارو جذب بافت الت تناسلیتان گردد.

اگر تا بحال از مجموعه اسپری های تاخیری استفاده نکرده اید بهتر است با یک اسپری تاخیری با دوز پایین شروع کنید.

چنانچه با دوزهای پایین تر نیازتان برطرف نگردید در اینگونه موارد میتوانید به سراغ اسپری های تاخیری گران قیمت تر بروید.

یک نکته مهم هم فراموش نکنید که بعد از مالش ناحیه اسپری شده ، بهتر است دستان خود را با آب و صابون بشورید تا احتمالا آنها نیز بی حس نشوند.

استفاده از این روش تاخیری با کاندوم و بدون آن هیچ مشکلی بوجود نمی آورد اما بهتر است 15 دقیقه به محل مورد نظر زمان دهید تا کاملا جذب شود و یا اینکه اگر عجله دارید با یک حوله آن را خشک کنید (اثرات دارو به سرعت در 15 دقیقه جذب میشوند و نگرانی از بابت فروکش کردن قدرت اسپری های تاخیری وجود نخواهد داشت)

در چه شرایطی نباید از اسپری های تاخیری استفاده کنیم؟

سابقه پزشکی در این باره بسیار مهم است و چنانچه شما دارای حساسیت های آلرژیک بوده اید بهتر است به چنین روشی مراجعه نکنید.

بیشتر بخوانید>>آشنایی با قویترین قرص های بزرگ کننده فوری الت

برخی از علائم ناسازگاری اسپری های تاخیری :

  • تحریک پوست و/یا احساس سوزش
  • بی حسی بیش از حد به دلیل استفاده بیش از حد از اسپری

استفاده از اسپری های تاخیری برای رابطه با همسر باردار از نظر بهداشتی مانعی نداشته اما جهت حفظ سلامت جنین بهتر است با پزشک در این باره مشورت گردد.

همچنین استفاده همزمان از اسپری های تاخیری با قرص های درمان اختلالات نعوظی نظیر ویاگرا تداخلی ایجاد نمیکند اما زیاده روی در این باره حالت نعوظ ماندگار برای ساعات طولانی را رقم خواهد زد که کمی برای موردان میتواند خطرناک باشد.

بلع تصادفی محل اسپری شده نیز میتواند موجب مسمومیت هایی در افراد گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *